Jump to content

Travel

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Travel

 • Rank
  VW Golf II
 1. ніяк нема часу викласти скоро викладу обіцяю
 2. Travel

  Евровидение 2007 :)

  моя думка Євробачення = брєд сумашедшого
 3. в нас у Львові є комплекс Озерний край вот туда і їздив рибалка 10 грн з чоловіка потім там ше пару рублів за зловлену рибу. на наступні вихідні їду в Грушів то таке село Лина ловити!
 4. Я зїздив удачно, наловив 5 кіло щуки, фотки кину пізніше!
 5. я обожнюю рибалку саме сьогодні їду перший рас того року на рибалку, як шо рибалка буде вдала то завтра викладу фотозвіт!
 6. дискі бомбові як для тої машинки!
 7. полюбому шоб склалася думка треба диски спочатку приміряти на машинку а тоді судити!!! я також спочатку дивився на ті диски скоса коли вони на калібрі стояли но коли приміряв на свій гольф то так і поїхав!!!
 8. http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/att ... 1170148305 вот такі шоб була полка чи вильот!
 9. а взагалі опиши конкретніше може і дам якусь полєзну інформацію!
 10. я думаю шо то неє проблема в електроніці чи в якомусь інородному тілі. Я так розумію шо той скрегіт крім неприємного звуку більше нічого не робить! Тому я думаю шо найвірогідніше то може скрипіти то пружина таке буває і при такому скреготі такі самі симптоми! як шо я правий то тобі ніхто не поможе і гарантійному обслуговуванні це не підлягає! Причому це неозначає шо пружина погана!
 11. а мені більше подобаються шоб була полка а такі як на фотках то не дуже!
 12. пояснюю є ряд машин яких би я не купував це типу таких : Хюндай Кіа Хонда Зузукі Пежо Рено ........ То машини в яких почуваєшся як в палатці а не в машині, і я в них нечую потужності двигуна і взазгалі вони мені здаються ненадійними!
 13. ніколи в житті не купував би Хюндай!!!
×